KREDYTY OZE - ECORATY

Santander
Jesteśmy autoryzowanym partnerem Banku Santander Consumer, który oferuje najlepsze eco raty na zakup instalacji z sektora OZE.
Zastanawiasz się czy inwestycja związana z odnawialnymi źródłami energii jest dla Ciebie? Obawiasz się, czy będzie Cię na nią stać? A może już jesteś zdecydowany i wiesz, że OZE są dla Ciebie, tylko poszukujesz dodatkowych źródeł finansowania !!!

Co zyskujesz?
  • zakupy na raty z okresem kredytowania nawet do 84 miesięcy,
  • do 50 000 zł (kredytowana wartość zakupionych towarów)
  • opcja odroczenia płatności pierwszej raty nawet o 3 miesiące (przy zakupach o wartości do 30 000 zł)
  • możliwość odliczenia od podstawy opodatkowania wydatków poniesionych na materiały budowlane, urządzenia i usługi, związane z realizacją przedsięwzięcia termomodernizacyjnego do wysokości limitu.
Eco Raty
Więcej potrzebnych informacji uzyskach u naszego doradcy techniczno- handlowego. Zadzwoń, napisz ;  z pewnością znajdziemy rozwiązanie na miarę Twoich oczekiwań

Odlicz koszty inwestycji od podatku:

Od 1 stycznia 2019 roku istnieje możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej m.in. na instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne oraz pompy ciepła wraz z osprzętem, a także ich montażem.

Ten program jest dla Ciebie?

Według ustawy z ulgi będą mogli skorzystać podatnicy podatku PIT opłacający podatek według skali podatkowej (stawki 18% lub 32%), 19% stawki podatku – tzw. podatek liniowy oraz opłacających ryczałt od przychodów ewidencjonowanych „będący właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych, ponoszący wydatki na realizację przedsięwzięć termomodernizacyjnych”.
Należy podkreślić, że z ulgi nie będą mogli skorzystać podatnicy, którzy już skorzystali z innych pomocy państwa na realizację przedsięwzięcia termomodernizacyjnego (np. z dotacji NFOŚiGW).

Ja to przedstawia się w liczbach?

Kwota odliczenia nie może przekroczyć 53 000 zł „w odniesieniu do wszystkich realizowanych przedsięwzięć termomodernizacyjnych w poszczególnych budynkach, których podatnik jest właścicielem lub współwłaścicielem”. Wysokość wydatków ustala się na podstawie faktur VAT. Ustalono także, że czas na realizację przedsięwzięcia nie może przekroczyć 3 lat.

Jak długo będzie obowiązywała ulga?

W przypadku, gdyby kwota odliczenia nie miała pokrycia w rocznym dochodzie podatnika, mógłby on dokonywać odliczeń w kolejnych latach. „Jednak nie dłużej niż przez 6 lat, licząc od końca roku podatkowego, w którym poniesiono pierwszy wydatek”.

Zainteresowany współpracą ?

Wyślij nam zapytanie a nasz
konsultant skontaktuje się z Tobą