Program „mój prąd”

Z nami zyskasz do 5 000 zł dotacji do własnej elektrowni słonecznej.
Zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami byś mógł cieszyć się z instalacji fotowoltaicznej przez długie lata.
Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi doradcy techniczno-handlowi dobiorą indywidualną ofertę i przygotują niezbędną dokumentację.
Niższe rachunki za prąd są na wyciągnięcie ręki !!!

Odpowiednio dobrana moc instalacji to najważniejszy etap inwestycji. Indywidualna ocena zapotrzebowania energetycznego twojego gospodarstwa domowego pozwoli pokazać ci, że prąd może być praktycznie za darmo.

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z tobą.

Program „fotowoltaika dla ciebie”

Stań się niezależny energetycznie i bądź eco-frendly
Program skierowany jest dla istniejących lub nowo powstałych obiektów mieszkalnych lub usługowych.

To działanie w formie preferencyjnego kredytu, z którego środki przeznaczone będą na stworzenie indywidualnej elektrowni słonecznej bez konieczności wkładu własnego.
Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom Twoje rachunki za prąd będą niższe nawet do 90%
Image

Obiekt przed inwestycją:

  • rachunki za prąd ok. 200zł / mies
  • 2400 zł / rok  

Obiekt po inwestycji:

  • rachunki za prąd ok. 25zł / mies
  • 300 zł / rok  

Zamów bezpłatną konsultację z naszym doradcą technicznym

Odlicz koszty inwestycji od podatku:

Od 1 stycznia 2019 roku istnieje możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej m.in. na instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne oraz pompy ciepła wraz z osprzętem, a także ich montażem.

Ten program jest dla Ciebie?

Według ustawy z ulgi będą mogli skorzystać podatnicy podatku PIT opłacający podatek według skali podatkowej (stawki 18% lub 32%), 19% stawki podatku – tzw. podatek liniowy oraz opłacających ryczałt od przychodów ewidencjonowanych „będący właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych, ponoszący wydatki na realizację przedsięwzięć termomodernizacyjnych”.
Należy podkreślić, że z ulgi nie będą mogli skorzystać podatnicy, którzy już skorzystali z innych pomocy państwa na realizację przedsięwzięcia termomodernizacyjnego (np. z dotacji NFOŚiGW).

Ja to przedstawia się w liczbach?

Kwota odliczenia nie może przekroczyć 53 000 zł „w odniesieniu do wszystkich realizowanych przedsięwzięć termomodernizacyjnych w poszczególnych budynkach, których podatnik jest właścicielem lub współwłaścicielem”. Wysokość wydatków ustala się na podstawie faktur VAT. Ustalono także, że czas na realizację przedsięwzięcia nie może przekroczyć 3 lat.

Jak długo będzie obowiązywała ulga?

W przypadku, gdyby kwota odliczenia nie miała pokrycia w rocznym dochodzie podatnika, mógłby on dokonywać odliczeń w kolejnych latach. „Jednak nie dłużej niż przez 6 lat, licząc od końca roku podatkowego, w którym poniesiono pierwszy wydatek”.

Zainteresowany współpracą ?

Wyślij nam zapytanie a nasz
konsultant skontaktuje się z Tobą